betebet

Ali 2019 Full HD izle

2

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Mucizeler Parkı izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ali 2019 Full HD izle

Ali 2019 Full HD izle Film Özeti

Gençliğinin en güzel yıllarını çok zor olaylara adamış olan Ali bir türlü gülememiştir. Ali izle, Ali 2019 çünkü Ali çok genç yaşta bir hastalığa yakalanmış ve bir türlü bu hastalığın çözüm yolu bulunamamıştır. Çok farklı doktora gitmiş çok farklı ilaçlar kullanmış olsa da hiç biri de buna çare olmamıştır. Ali her geçen gün güçlenmeye başlamış olsa da onu güçlendiren şeyin çektiği acılar ve zorluklar sayesinde olduğunu bilmektedir.

Ali 2019 izle

Ali full izle, gün geçtikçe dertleri artmaya başlamış olan Ali hayatının karardığını fark etse de şükür etmekten başka bir şey bilmemektedir. Ali kendi başına hasta bir genç olsa da babası da onu düşünmekten çökmüş ve oda bir türlü mutlu olamamaktadır. Oda çözüm yolları aramakta olsa da Ali’nin bu durumu babasını da haddinden fazla etkilemiştir. Ali’nin babası Ali’den habersiz oldukça doktora başvurmuş olsa da tüm doktorlardan olumsuz bir cevap almaktadır. Her geçen gün daha da çok harap olan Ali ve babası bu durumun üstesinden nasıl geleceğini bilemiyorlar.

Ali izle

Yurt dışında ki doktorlara da başvurmuş olan baba oğul bir türlü çözüm bulamadığı için sinirlenir ve hırçınlaşırlar. Kendilerine ters cevap veren doktorlara bile saldırmaya başlamış olan baba artık her şeyin bu dünya da gelip geçici olduğunu bilmektedir. Bakalım bu ikilinin yüzlerini güldürecek bir haber gelecek mi? Hep birlikte izliyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ramazan Özer

Oyuncular: Gürbey İleri, Hakan Meriçliler, Semra Dinçer

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ali 2019 Full HD izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Hzjjs - 6 ay önce demiş ki:

    Çok iyi

  2. Ali - 6 ay önce demiş ki:

    Geç açılıyor

  3. Dilara - 5 ay önce demiş ki:

    İyi