betebet

Arada izle 2019 Full HD Yerli Film

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kapan 2019 izle Yerli Film başlıklı makalemizde Kapan 2019 full izle, Kapan 2019 izle ve Kapan filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Arada izle 2019 Full HD Yerli Film

Arada izle 2019 Full HD Yerli Film Film Özeti

Arada izle 2019 , Film komedi üzerinden ilerliyor. Osman biraz garip bir adamdır. Ana dili olan Kürtçeyi anlıyor ama konuşamıyor. Ama ikinci diline geldiğimiz de de yani Türkçeye, bu dili’de anlamayıp konuşabilmektedir. Bu derece kötü bir durumun içerisinde olan Osman bu sorulardan dolayı hayatında oldukça problem yaşamaktadır.

Arada izle

Osman arkadaşlarıyla sohbete dahil olamaz olurken, bir yandan da çalıştığı işler de müşterilere uyum sağlayamamaktadır. Aslında Osman çok ciddi bir problem ile karşı karşıyadır. Bir gün Osman kalıcı bir ilişki yapmaya karar verir. Daha önce kız arkadaşı olmamıştır ve durumun onun sorununu çözebileceğine inanır. İlk buluşmasına giden Osman yine kafası aşağıda geri döner.

Arada full izle

Bir türlü kız arkadaşı’da yapamaz hale gelir. Artık bunu kabullenmesi gerektiğini düşünen Osman, bir müşterisinin kendisine yardım edeceği söyleyince bir anda umutlanır. Bakalım Osman içerisinde bulunduğu bu durumdan kurtulabilecek mi? merakla izliyoruz. Ali Kemal Çınar’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Arada izle filmi, konu bakımından birçok filmden iyi konumdadır. Filmi izlemenizi şiddetle öneriyoruz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Komedi Film izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Ali Kemal Çınar

Oyuncular: Osman Çınar, Fatoş Yıldız, İhsan Şakar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?