betebet

Avengers Sonsuzluk Savaşı 1080p izle

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kapan 2019 izle Yerli Film başlıklı makalemizde Kapan 2019 full izle, Kapan 2019 izle ve Kapan filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Avengers Sonsuzluk Savaşı 1080p izle

Avengers Sonsuzluk Savaşı 1080p izle Film Özeti

Tüm Marvel kahramanlarını bir arada düşünün. Mükemmel bir ortam oluşuyor kafanızda. Tüm bu karakterler tek bir kişiye karşı savaşmak zorunda kalacaktırlar. Avengers Sonsuzluk Savaşı izle, Bunun yanında Kaptan Amerika ve İron Man’nin arasında geçen gergin günlerden dolayı bir araya gelmeleri biraz zor olsa da bunu Dünya için yapacaktırlar. Çünkü tehdit olan Thanos’nu bu süper kahramanların hiçbirisi kendi başına yenemeyecektir. Bu yüzden bir güç olmaları şarttır. Thanos sadece Dünya’yı değil evrende ki bir çok gezegeni elinde ki sonsuzluk taşları ile yok etmiştir.

Avengers Sonsuzluk Savaşı türkçe dublaj izle

Ama Dünya’yı yok etmesi için 6 sonsuzluk taşına daha ihtiyacı vardır. Ve bu taşlar farklı farklı yerlerdedirler. Thanos ordusu ile birlikte Dünya’da ve Galaksinin her yerinde o taşları aramaktadır. Thanos random olarak kainatta boşu boşuna kaynakları tüketen ve bunu hiç kimsenin hak etmediğini ölümlere neden olacaktır. Eğer bunu Dünya’da da başarırsa nüfusun büyük bir çoğunluğu sonsuzluğa uğurlanacaktır. Thanos ile süper kahramanlar arasında geçecek bu olay gerçekten çok heyecan verici bir şekilde olacak. Avengers Sonsuzluk Savaşı 1080 izle, başlığı altında filmi soluksuz bir şekilde izliyoruz.

Avengers Sonsuzluk izle

Tür: 2018 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri, En iyi Film Listesi, Macera Filmleri izle, Türkçe Altyazılı izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Joe Russo, Anthony Russo

Oyuncular: Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?