betebet

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle 2019 Tek Parça

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle 2019 Tek Parça

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle 2019 Tek Parça Film Özeti

Emre çocukluktan beri motor kullandığı için ehliyetine yaşına girer girmez kavuşmuştur. Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle, Bir restoranın kuryeciliğini yapan Emre geçimini bu şekilde sağlamaktadır. Sesi çok güzel olan Emre bunu değerlendirmeye çalışmış olsa da başaramamıştır. Emre’nin çocukluk hayali olan şey de şarkıcı olmak olduğu için buna meyilli devam etmektedir. Motorla giderken bile kendi duyabileceği şekilde kaskın içinde şarkı söylemekte ve her geçen gün kendisini geliştirmekte olsa da bunu keşfedecek birisi yoktur.

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle full izle, Emre daha yakın bir zaman önce başladığı konserlerinde ise bir yurtta yetim çocukları eğlendirmektedir. Burada istek parçalar söyleyen Emre küçücük çocukları mutlu ettiği için herkes tarafından da sevilmektedir. Yurt hocaları olsun küçük çocuklar olsun mutluluğunu gözleriyle ele vermektedir. Yurda davet edilen bir yapımcı ise Emre’yi o akşam keşfetmiş olsa da bir kaç gün sonra Emre’ye ulaşır. Emre’yi bir kez denemek istediğini ve başarılı olursa devamının geleceğini söylemiştir.

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle izle

Emre bu ayağına kadar gelmiş olan şansı kaçırmak istemez ve kuryeliği bırakmadan evde sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır. Emre İstanbul’a gider ve orada ki yapımcılarla da tanıştıktan sonra başarısının devam ettirilebileceği söylenir. Emre mutluluk üstüne mutluluk yaşamaktadır. Bir de yapımcıların bir tanesine aşık olur ve o kızın dikkatini çekmeye çalışır. Aslında kız da ona aşık olmuştur. Bakalım karmaşık hal almış bu olaylar nasıl bir düzene girecek. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Romantik Film izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Mehrdad Ghaffarzadeh

Oyuncular: Yusuf Çim, Afsaneh Pakru, Ali Burak Ceylan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?