betebet

Captive State izle 2019 Türkçe Full HD

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Captain Marvel izle 2019 Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizde Captain Marvel 1080p izle, Captain Marvel 2019 izle ve Captain Marvel altyazılı izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Captive State izle 2019 Türkçe Full HD

Captive State izle 2019 Türkçe Full HD Film Özeti

Bundan tam on yıl öncedir. Dünya artık eski Dünya değildir ve insanlar hakimiyeti yine insanların iş birliği ile kaybetmiştir. Dünyayı ele geçirenler ise uzaydan gelen varlıklardır. Yıllar yılları kovalamıştır ve Dünya artık tamamen iş birlikciler ile uzaylılar tarafından ele geçirilmiştir.

Captive State full izle

Şimdi bu olaydan 10 yıl sonraya gidiyoruz. İnsan ırkı biraz kendini toparlamış ve işgalcilere karşı harekete geçmek isterler. Plan proje için çalışmalara başlayan insanlar, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek zorundadırlar. Diğer uzaylı filmlerinden konu gerçekten çok farklı. Çünkü genelde şu şekilde bir konu işleniyor. Uzaylılar dünyayı istila etmek için geliyorlar, istila edemeden insan ırkı kazanıyor. Ama Captive State filmine baktığımız zaman konu sanki sondan başa işliyor.

Captive State izle

Bu durum Captive State filmini diğer filmlerden bu yüzden farklı yapıyor. 2019 Bilim kurgu filmleri arasında yer alacak olan bu filmin baya izleyici kasması bekleniyor.

Tür: 2019 Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri izle, Yakında Gelecek

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Rupert Wyatt

Oyuncular: Machine Gun Kelly, Vera Farmiga, John Goodman, James Ransone, D.B. Sweeney

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?