betebet

Cold Pursuit izle 2019 Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Cold Pursuit izle 2019 Türkçe Dublaj

Cold Pursuit izle 2019 Türkçe Dublaj Film Özeti

Nels çok uzun yıllardan beri belediyenin kendisine vermiş olduğu kar temizleme aracı ile yollarda ki karları temizleyerek geçinmektedir. Cold Pursuit izle, yaz aylarında da normal diğer araçların operatörlüğünü yapmaktadır. Ailesini geçindirmek için kış aylarında bile ter döküyor olsa da ailesi çok sessiz bir sakin aile olduğu için pek iyilik bilmeyen bir ailedir.

Cold Pursuit 2019

Nels yine de onları mutlu edebilmek için yeri geldiğince eğlenceli şeyler yapar yeri geldiğinde de sürprizlerle ailesinin karşısına çıkmaktadır. Tam bir ideal baba olsa da bazen hiç bir şekilde yaranamadığını kendisi de bilmektedir. Ama ne olursa olur ve eve geldiğinde hayatının en üzücü haberi alır. Oğlu bir uyuşturucu bağımlığı tarafından öldürülmüştür. Oğlunun kanının yerde kalmasını istemeyen Nels eşini evde bırakır ve kendisi dönüşü olmayacağını bilse bile yola koyulur. Sırf oğluna bunu yapanın hayatını da aynı şekilde yapmak için.

Cold Pursuit izle

Nels çıktığı bu yolda, yaptığı bu araştırmalar da hiç bir şeye ulaşamamış olsa da arkadaşlarından yardım ister. Bu işlerde uzman olmuş ve bir kaç ajan arkadaşı onun peşine dedektif takarlar. Nels ve arkadaşları o adamı yakalamak için canla başla mücadele ediyor olsalar da polislerin kendileri kadar uğraşmadığını gördükleri zaman her şeyi bir kenara bırakırlar ve kahraman kılığına büyülenip o adamı işkence etmeyi planlarlar. Ama bu geri dönüşü ölüm olan intikamı aceleyle yapmak istemezler. Bakalım nelere maruz kalacaklar. Cold Pursuit türkçe dublaj izle, Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle, En iyi Film Listesi, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Hans Petter Moland

Oyuncular: Liam Neeson, Tom Bateman, Tom Jackson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?