betebet

Destroyer 2019 izle Türkçe Dublaj Full

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Destroyer 2019 izle Türkçe Dublaj Full

Destroyer 2019 izle Türkçe Dublaj Full Film Özeti

Destroyer izle, Destroyer full izle, Destroyer 2019 Türkçe dublaj izle. Erin Bell çok dikkatli ve zeki bir dedektiftir. Bu dedektiflik onu çok yoruyor olsa da bir polis akademisine yardım ettiği için ona oldukça yardımcı olmaktadırlar. Canı hiç bir zaman söz konusu olmamıştır. Los Angelas’ta çok sayı da oyunu bozmayı başardığı için gizli gizli ödüllere de layık görülmüştür. Sadece polis akademisi tarafından tanınmakta olan Erin Bell her geçen gün kendisinin daha zor görevlere verildiğini hissetmektedir.

Destroyer 2019 izle

Ama her geçen gün yaşlanmaya başlamış olması onu bitkin düşürüyor olsa da bu dışarıdan fark edilememektedir. Artık işlerini kusursuz değilde geri de izler bırakarak yapmaya başlaması herkesi endişeye sokmakta ve birde üstesine kendi sıkıntıları gelmeye başlayınca kafası karışmaya başlar. Erin hayatında ki en değerli varlığı olan kızı Shelby ile de bir takım sıkıntılar yaşamaya başlamıştır.

Destroyer izle

Soyguncu Silas’a ait bulguları kızının dolabında bulmuş olması onu biraz tedirgin etiş olsa da bu durumdan kızına bahsetmez. Herkesten habersiz bir şekilde Silas’ın peşine düşer ve olan biteni öğrenmek ister. Bu durum onu çok zorlayacak olsa da kafası dolu olan Erin çok zor durumlar karşısında bakalım neler yapacak? İyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Suç Filmleri izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD. Vizyon: 2019

Yönetmen: Karyn Kusama

Oyuncular: Nicole Kidman, Toby Kebbell, Tatiana Maslany

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?