betebet

Döndüm Ben izle 2019 Full HD

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Sibel 2019 izle Yerli Film Tek Parça başlıklı makalemizde Sibel 2019 izle, Sibel full izle ve Sibel izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Döndüm Ben izle 2019 Full HD

Döndüm Ben izle 2019 Full HD Film Özeti

Cenk son zamanlar da takıntılı hayatından kurtulmak için yeni bir sayfa açmaya karar verir. Döndüm Ben full izle, Hayatında bir şeyleri değiştirmek için öncelikle eşi olan Melda’dan ayrılmaya karar verir. Melda ilk olarak bu duruma ne kadar şaşırsa da Cenk’den ayrılmaya hiç mi hiç niyeti yoktur. Bu yüzden sürekli olarak Cenk’i etkileme yolunda bir şeyler yapacaktır. Ama Cenk en yakın arkadaşı Samet ile çok sinsi planlar kurmaktadır. Bu planları tek tek uygulamaya başlayan Cenk ne yaptıysa Melda’yı kendisinden soğutamaz. Ama bir süre sonra bu planlar işe yaramaya başlayacaktır.

döndüm ben izle

Ama bu planların sonunda Cenk eşi Melda’nın değerini anlamaya başlayacaktır. Her şey için çok geç olmuş olacaktır. Melda bu sefer Cenkten ayrılmak ister. Çünkü Cenkten soğumuştur. Cenk’de Meldayı tekrar elde etmek için ne gerekiyor ise yapacaktır. Samet işin içine yine dahil oluyor ve işler tam tersine dönüyor. Melda’da arkadaşları ile sinsi planlar yaparken ortaya çok ilginç şeyler çıkacaktır. Bakalım Melda ile Cenk ayrılacaklar mı? Döndüm Ben full izle, filmin ismi buradan geliyor. İsmine uygun bir film olmuş gerçekten. Zengin oyuncu kadrosuyla beyaz perdeler de yer alan Döndüm Ben filmini izleyebilirsiniz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Komedi Film izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı

Oyuncular: Ayhan Taş, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Döndüm Ben izle 2019 Full HD” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Ateş - 6 ay önce demiş ki:

    abi bu kadroya bayılıyorum ya