betebet

Dumbo 2019 izle Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Dumbo 2019 izle Türkçe Dublaj

Dumbo 2019 izle Türkçe Dublaj Film Özeti

Dumbo izle, Dumbo izle 2019, Dumbo Türkçe Dublaj izle. Max Medici büyük bir sirkin sahibidir. Eski yıldız olan Holt Farrier ve çocukları Milly ile Joe’yu sirkteki doğum yapmış olan bir filin yavrusuna bakım yapmaları için işe alırlar. Bu yavru filin diğerlerinden farkı kulaklarının aşırı derece büyük olmasıdır hatta bu sebeple alay konusu bile olan fil bazen çok üzülmektedir. Bakıcının iki tane çocuğu Dumbo’ya büyük ilgi duymakta ve onla sürekli zaman geçirmektedir.

Dumbo 2019 izle

Bir gün çocuklar morali bozulan Dumbo iki çocuk tarafından neşelendirilmeye çalışırken hortumuna bir tane tüy gelir. Bu tüy nedeniyle Dumbo Hapşırır ve büyük kulaklarını kanat gibi çırparak bir kaç saniye hava süzülmeyi başarır. Bunu gören çocuklar ilk başta çok şaşırırlar ve insanların alayı konusu olan Dumbo’nun bu kusurunu büyük bir yeteneğe dönüştürebileceklerini düşünürler.

Dumbo full hd türkçe dublaj izle

Annesi başka bir yere götürülen Dumbo çok üzülmüştür ve ne yapacağını bilemeyecek duruma gelmiştir. İki ufak çocuk onu neşelendirmek için elinden geleni yapsa da Dumbo sadece annesini düşünmektedir. Dumboya, annesini geri getirmek için her şeyi yapacağını söyleyen çocuklar Dumbo’nun uçması için de çok uğraşırlar. Dumbo cesaretini kırıp uçmayı başarırsa herkesin ilgi odağı olabilecek ve annesine kavuşabilecek midir?

Tür: 2019 Filmleri izle, Aile Filmleri izle, Fantastik Film izle, Macera Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Tim Burton

Oyuncular: Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?