betebet

Göktaşı izle 2018 Full HD Komedi

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kapan 2019 izle Yerli Film başlıklı makalemizde Kapan 2019 full izle, Kapan 2019 izle ve Kapan filmi izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Göktaşı izle 2018 Full HD Komedi

Göktaşı izle 2018 Full HD Komedi Film Özeti

Trakyalılar sürekli olarak yağmur duasına çıkmaktadırlar. Göktaşı izle, Ama her zaman ki gibi susuzluk diz boyudur. Köyün büyük problemi su iken bir düğün akşamında olayın boyutu değişiverir. İsmet köyün muhtarıdır. Sürekli olarak köylüden bir şey koparma peşindedir. Muhtarın oğlu da hiç babasına çekmemiştir ve şarkıcı olma hayalleri kurar. Az önce dediğimiz gibi bir düğün akşamı köye göktaşı düşer.

Göktaşı izle

Köylü bunun füze olduğunu zanneder. Korkan köylüler ertesi gün köylerine gelecek olan Amerikalıların bu füzeyi attıklarını zanneder. Lakin Amerikalılar göktaşını bulmaya gelmişlerdir. Ama en büyük göktaşının nereye düştüğü bilinmemektedir. Amerikalılar köylülere bir teklif yapar ve bu sırrın köyden dışarı çıkmamasını ister. En büyük taşı bulan köylüye 1 milyon dolar vereceklerini söylerler. Köylülerde kendi içlerinde bölünürler ve göktaşını aramak için gece gündüz çalışırlar.

Göktaşı tek parça izle

Köyün muhtarı olan İsmet bu krizi fırsata çevirmek için elinden ne geliyor ise yapacaktır. Bir süre sonra köyden dışarı bu haber yayılır. Hangi televizyona kanalı varsa işin içine dahil olur ve ödül daha da yükseltilir. Her kez oturup konuşur. Köyde işin rengi iyice değişecektir. Şafak Sezer’in baş rolünde bulunduğu filmde bakalım neler olacak heyecanla ve merakla Göktaşı full izle başlığı altında izliyoruz.

Tür: 2018 Filmleri izle, Komedi Film izle, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 2.8

Yönetmen: Caner Erzincan

Oyuncular: Şafak Sezer, Bülent Çolak, Ayhan Taş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?