betebet

Hello Kitty 2019 Filmi izle

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Hellboy 3 izle (2019) Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Hello Kitty 2019 Filmi izle

Hello Kitty 2019 Filmi izle Film Özeti

Hello Kitty izle, Hello Kitty 2019 izle, Hello Kitty Türkçe Dublaj izle 2019. Çizgi roman kahramanlarından olan Hello Kitty animasyonunun şimdi de film haline gelmiş halini sizlere sunuyoruz. Hello Kitty ve sevimli minnak arkadaşları maceradan maceraya koşuyor olsa da aileleri arkalarını toplamaya her zaman devam etmektedir. Hello Kitty ve arkadaşları birlikte çıktıkları bir yoldan hiç geri dönmemişlerdir.

Günlerden bir gün karşılarına çıkan korkutucu varlığın ne olduğunu bilmeseler de onu araştırmaya çalışırlar. Kendi çaplarında yapabileceklerini yapıyor olsalar da bir türlü ne olduğunu çözememiştir. Bu arkadaş grubu içerisinde en cesaretli olan ise Hello Kitty olsa da bu sefer o bile korkmaktadır. Şimdi planları ise hep birlikte bir araya gelip o derin ve gizemli mağaraya girme kararı alırlar.


Hello Kitty 2019 izle

Mağaraya girdikleri andan itibaren başlarına olaylar gelmeye başlamış olsa da aksiyonu sevenler için bu durum nedir ki? Hello Kitty ve arkadaşları mağara içerisinden çıktıklarında yüzlerinde ki tebessümün ne olduğunu merak ediyorsanız filmi izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle

Yapım: 2019

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?