Herkes Biliyor izle (2018) Türkçe Altyazılı

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Captain Marvel izle 2019 Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizde Captain Marvel 1080p izle, Captain Marvel 2019 izle ve Captain Marvel altyazılı izle hakkında bilgiler verilmektedir.


FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Herkes Biliyor izle (2018) Türkçe Altyazılı

Herkes Biliyor izle (2018) Türkçe Altyazılı Film Özeti

Laura (Penelope Cruz) çocuklarıyla ve eşiyle birlikte Buenos Aires isimli yerde yaşamaktadır. Ana (Inma Cuesta) yani Laura’nın kız kardeşi düğün yapacaktır ve ailecek bu düğüne gelirler. Düğün memleketi İspyanya’da olacaktır. Yıllardır ailesinin yanına gelmemiştir bu sebeple eski geleneklerden, yaşam tarzından ve sevdiği insanlardan uzak kalmıştır.

Herkes Biliyor izle

Ailesini uzun bir süre ardından görünce her şeyin güzel gittiğini düşünürken birden bire kötü olaylar patlak vermeye başlamıştır. Laura’nın kızı Irene (Carla Campra) düğünün gecesinde birden bire ortadan kaybolur ve her şey mahvolur. Kötü olayların patlak verme sebebi ise senin bıraksan da onun seni bırakmadığı geçmiştir.

Herkes Biliyor Türkçe izle

Canla başla herkes kızı aramaktadır. Laura kızını ararken eski sevgilisi Paco yardıma gelir. Kızın kaybolduğu geceden sonra Paco ve Laura’nın başına gelecekler artık onları hayatını tamamen etkileyecektir. İranlı Ashgar Farhadi yönetmenliğindeki Herkes Biliyor izle filmi İspanyolca olarak çekilmiştir.

Herkes Biliyor izle

Tür: 2018 Filmleri izle, 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, En iyi Film Listesi, Gerilim Filmleri izle, Gizem Filmleri, Suç Filmleri izle, Türkçe Altyazılı izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - Fransa , İspanya , İtalya

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Asghar Farhadi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?