betebet

Kapı izle 2019 Yerli Film Tek Parça

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Kapı izle 2019 Yerli Film Tek Parça

Kapı izle 2019 Yerli Film Tek Parça Film Özeti

Kapı 2019 izle, Kapı izle, Kapı full izle, Yakup ve Şemsa evliliklerinin üzerinden 45 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen birbirlerini halen ilk gün ki gibi sevmektedirler. Arada bir sıkıntılar meydana geliyor olsa da her ailede ki gibi bir şekilde çözüm yolunu bulmayı başarırlar. Üç çocuğu ve 3 torunu ile birlikte yurt dışına taşınalı da baya bir zaman olmuştur. Berlin’de yaşamlarını sürdüren bu geniş aile hiç bir şeyden şikayetçi olmadığı gibi farklı farklı işlerle de uğraşmaktadırlar.

Kapı 2019 izle

25 yıl kadar bir zaman olmuş olsa da torunlarının hepsi Berlin doğumludur. Çocukları ise memleketleri olan Mardin doğumludur. 25 yıldan beri bir gün bile Mardin’e gelmemiş olan aileye çok ama çok uzun zaman sonra telefon gelir. Mardin’den gelen telefonun konusu ise doğduğu an hastanede kaybettikleri Mikhael hakkındadır.

Kapı yerli film

Bu yüzden de geri dönüş yapan bu aile burada eski acıları tazelemiş olsa da bir ümit ile onu bulma çabası içerisine girerler. Bu çabalar sonuçsuz kalacak gibi görünüyor olsa da bir an olsun ümitlerini söndürmek istemezler. Çünkü daha önce böyle bir haber hiç almamışlardı. Buraya gelmiş olmaları onların hayatını baştan aşağıya değiştirecek olsa da burada ki dost görünen düşmanlar da bu vaziyetle meydana çıkacaktır.

Tür: 2018 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Komedi Film izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Nihat Durak

Oyuncular: Kadir İnanır, Vahide Perçin, Timur Acar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kapı izle 2019 Yerli Film Tek Parça” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ilker - 7 ay önce demiş ki:

    iyifilm