betebet

Kardeşler izle (2019) Brothers Full HD

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kardeşler izle (2019) Brothers Full HD

Kardeşler izle (2019) Brothers Full HD Film Özeti

Kardeşler izle, Kardeşler 2019, Brothers 2019 izle, Sam Cahil 33 yaşına gelmiş ve 12 yıldan beri vatanına hizmet etmektedir. Kaç defa ölümden dönmüş olsa da bir kere olsun içine korku düşmemiştir. Er olarak başladığı vatan görevinde şimdi emir veren bir Yüzbaşı haline gelmiş ve çoğu kişi tarafından itaat edilmekte olsa da erlere arkadaş gibi davrandığı için sevilen bir kişiliğe sahiptir. Ama her şeyin yerli yeri olduğunu da bilmektedir.

Kardeşler 2019 izle

Tommy Cahill ise yüzbaşının kardeşi olsa da bir kere bile olsun ortak noktalarının olduğunu görmemişlerdir. Biri nokta derken diğeri virgül demektedir her zaman. O yüzden de pek anlaşamıyor olsalar da Sam kardeşinden bir yardım ister. Tommy ise bu isteği geri çevirmeyeceğine dair başında söz vermiştir. Sam lise yıllarında aşık olduğu bir kız hakkında ona bir kaç şey söyler. Tommy bu durumu anlar anlamaz hemen işe koyulur. Amacı onları bir araya getirmektir.

Kardeşler 2019

Aslıda lise de ki aşkı ile evli olan Sam onun tekrar eve dönmesini sağlamak ister. Çünkü bir kaç ay evli kaldıktan sonra evi terk etmiş olan Grace bir çocuk sahibidir. Sam ise tüm bu olan bitenden habersiz olsa da o iki kardeş ilk defa ortak nokta bulmuş ve o ortak nokta onların can damarı olmuştur. Bakalım bu kardeşler nelere tanık olacak. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye , Almanya , Bulgaristan

Yönetmen: Ömür Atay

Oyuncular: Gözde Mutluer, Yiğit Ege Yazar, Caner Şahin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?