betebet

Kartopu Savaşları 2 izle Türkçe Dublaj

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Herkes Biliyor izle (2018) Türkçe Altyazılı başlıklı makalemizde Herkes Biliyor filmi, Herkes Biliyor full izle ve Herkes Biliyor izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Kartopu Savaşları 2 izle Türkçe Dublaj

Kartopu Savaşları 2 izle Türkçe Dublaj Film Özeti

Kartopu Savaşları 2 isimli animasyon filminde, kış aylarının en büyük eğlencesi olan kızak konu olmuştur. Kış ayında kızak yarışı düzenlenen bir köyde Frankie adlı bir kişi ve onun ekibi vardır. Yarışta kendilerine rakip bile görmeyecek kadar iyi olduklarını düşünürler fakat köye Zac isimli yeni biri gelmiştir.

Kartopu Savaşları 2 izle

Kızak yarışında Frankie ve Zac yarışacaklardır. Yarış başlar Frankie kızak yarışını açık ara fark ile önde ilerletirken tam yarış sonuna doğru arkadaşlarıyla beraber yaptığı kızağı birden dağılmaya başlar, ne olduğuna daha anlam veremeden kızağıyla beraber yere çakılır ve yarışta yenilir. Yarış sonrası Frankie arkadaşlarıyla birlikte kızağına ne olduğunu araştırırken birinin kızağıyla oynadığını fark ederler. Bunu yapan ise köye yeni gelen ve yarışı kazanan Zac’ten başkası değildir.

Kartopu Savaşları 2 Türkçe dublaj izle

Yarışta hile geçtiği için yeni bir yarış istenir fakat Frankie’in ekibinden biri diğerlerine haber vermeden yeni yarış için barınaklarını ortaya koyar. Bunu öğrenen ekip üyeleri önce sinirlense de sonradan yarışı nasıl kazanacakları üzerine odaklanacaklar. Hep beraber toplandıkları barınaklarını kurtarmak için yapılan çalışmalar bakalım işe yarayacak mıdır?

Tür: 2019 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2018 - Kanada. Vizyon: 2019

Yönetmen: François Brisson

Oyuncular: Lucinda Davis, Tod Fennell, Noel Fisher

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?