betebet

Loro izle 2019 Türkçe Dublaj

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Loro izle 2019 Türkçe Dublaj

Loro izle 2019 Türkçe Dublaj Film Özeti

Sergio Morra çok uzun zamandan beri Torento’da yaşamakta ve burayı avuç içi gibi bilmektedir. Fuhuş konusu üzerine çalışan adam komisyonlu bir şekilde kadınlara escortluk yaptırır. Ama geliri gün geçtikçe azalmaya başladığı için yeni yeni yerler keşfetmek ister ve artık dışarılara da elini atmaya başlar. Gözünü doyurmayan bu gelir yüzünden artık Roma’ya doğru yola çıkar.

Shazam 2019 filmi izle

Çıktığı bu yol onun gözünü açmış olsa da şu an da güzel planları vardır. İlk planlarından bir tanesi Silvio Berlusconi ile tanışmaktadır. Silvio Roma’nın eski başkanıdır. Bununla buluşup işlerini kolay bir şekilde yapacak olmasıdır. Onunla bu işlere atılmadan önce ki planı ise siyasete atılmaktır. Bu yüzden de onunla tanışmak için ne gerekiyorsa ortaya koymaktadır. Siyasete atılabilirse bu kötü işleri bırakacağına dar kendisine söz vermiştir. Roma’da ki arkadaşlarından birisi ona tavsiyeler verdikten sonra eski başkandan önce Berlusconi adında ki birisinin evinin önünde büyük ve çılgın bir parti verme kararı alır.

Shazam 2019 filmi izle

Sonrasında parti için gerekli olan şeyleri alır ve alkollü parti olduğu için tanıyan da tanımayan da partiye katılmak için bilet almıştır. O kadar çok kalaba bir ortam olmuştur ki tarif edemem. Berlusconi adında ki kişinin dikkatini çekmeye çalışıyor olsa da Berlusconi başında ki belalardan kurtulmanın yoluna bakmaktadır. O yüzden de Morra’yı pek de tınlamaz. Bakalım bunda başarılı olabilecek mi? İyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri izle, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2019 - İtalya, Fransa

Yönetmen: Paolo Sorrentino

Oyuncular: Toni Servillo, Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?