betebet

Marid izle 2019 Tek Parça Yerli Film

3

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Mucizeler Parkı izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Marid izle 2019 Tek Parça Yerli Film

Marid izle 2019 Tek Parça Yerli Film Film Özeti

Marid 2019, Filminin ana teması şu şekilde. Bir grup genç şehirden uzak bir köyden restoran yapımı için reddedilmeyecek bir teklif alırlar. Marid izle zaten iş arayan gençler teklifi kabul edececektirler. Ama baktığımız zaman bu köyde daha önce den doğa üstü bir takım olaylar yaşanmıştır ve bu gençler bunu işi aldıklarında öğrenecektirler. Genler şöyledir; Murat mühendislik fakültesinden mezun olmuştur.

Marid 2019

Orhan ve Aslıda’da mimar’dırlar. Gençler işi alır ve çalışmaya başlarlar. Başlarda her şey güzel gitmektedir. Eğlenirler, muhabbet ederler zaman o şekilde gelip geçmektedir. Ancak işin ortasında bir şeyler boy gösterecektir. Gece saatlerine doğru sürekli olarak para normal olaylar kendisini gösterecektir. Gençler ilk başlarda, sürekli olarak bir şeylerle bağdaştırsalar’da bu olaylar çığrından çıkacaktır.

Marid 2019 izle

Bu gençler ne yapacaklarını düşünürken köyden birisi onlara olup biteni anlatacaktır. Ya bu gençler buradan gidecektirler, yada ellerinde ki işi bitirmek zorunda kalacaktırlar. Kemal Özdemir’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Marid 2019 izle filmi diğer yerli korku filmlerinden biraz daha farklı bir konu almış. Korku filmi sevenler için son derece korkutucu ve ürpertici olan bu filmi sitemizden izleyebilirsiniz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Korku Filmleri izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Kemal Özdemir

Oyuncular: Onur Bilgin, Hilal Anay, Mustafa Mutlu

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Marid izle 2019 Tek Parça Yerli Film” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. YAKAMOZ - 6 ay önce demiş ki:

    korku filmleri arasında sayılı filmlerden bir tanesi