betebet

Mia ve Beyaz Aslan izle (2019) Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Mia ve Beyaz Aslan izle (2019) Türkçe Dublaj

Mia ve Beyaz Aslan izle (2019) Türkçe Dublaj Film Özeti

Mia et le lion blanc izle, Mia ve Beyaz Aslan izle (2019) Türkçe Dublaj, Mia adında ki küçük sevimli kız 10 yaşına girmiş olsa da anne babasının halen ne yapmak istediğini bir türlü anlayamamıştır. Çünkü anne babası sürekli olarak taşınmakta ve küçük kız tam alışacağı yerde başka yere gidiyor olması onun dengesini bozmaktadır. Londra’ya tam ayak uydurmuş olan Mia ailesinin ona Güney Afrika’ya taşınacağını söyledikleri zaman ilk önce gider haritadan dedikleri yere bakar. Anladığı şey tekrar uzaklaşacaklar.

Mia et le lion blanc

Bu durum onun hayatını bu sefer tamamen değiştirmiş olsa da ağlaması ailesini geri döndürmeyeceği için göz yaşı bile dökemz. Sadece tavırlar sergiliyor olsa da ailesi onun bu tavırlarına karşı hiç bir şey yapmazlar. Anne ve baba Güney Afrika da bir aslan çiftliği satın almıştır. O aslan çiftliğini işletmeye başlayan çift arada sırada Mia’yı da çiftliğe getirir. Mia aslanlarda ilk başta korkmuş olsa da sonradan da onlara alışmıştır. Ama alışmak istemez. Çünkü neye ne kadar çok alışsa ailesi bir şekilde onun kursağında koymayı başarmaktadır.

Mia et le lion blanc izle

Mia her geçen gün alışmakta olsa da bir aslan yavrusuna çok ısınmış ve günlerinin tamamını onunla geçirmektedir. Aslan yavrusunu ailesinden biri gibi gören Mia artık 18 yaşına gelmiş ve aslan da 7 yaşına gelmiştir. 7 yaşında ki aslanla uzun zamandan beri eğleniyor olsa da dostu bildiği aslanla güvenli bir yolculuğa koyulur. Ama aslan hırçınlaşmaya başlamış olsa da bakalım Mia bunun üstesinden gelebilecek mi? Mia et le lion blanc full izle, Herkese canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2018 - Fransa

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Gilles De Maistre

Oyuncular: William Davies, Gilles De Maistre

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?