betebet

Mirai izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Mirai izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

Mirai izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi Film Özeti

Mirai izle, Kun adında ki 4 yaşında ki küçük çocuk ailesi tarafından çok sevilmektedir ve her istediği yapılmaktadır. Bu yüzden de çocuk ister istemez şımarık büyümekte olsa da ailesinin tek çocuğu olduğu için aile bu durumdan şikayetçi değildir. Yaşı küçük olsa da her şeye kafası çalışan Kun’a bir kardeş gelmiştir. Mirai adında ki küçük bir kız çocuğuna sahip olan ailesi ona küçük olduğu için daha çok ilgi göstermektedir.

Mirai izle

Kun bu durumu fark etmiş ve artık pabucunun dama atıldığını düşünmeye başlamıştır. Kun anne babanın ilk göz ağrısı olduğu için daha çok sevilmekte olsa da bunu fark edememektedir. Mirai küçük olduğu için aile her gün ona daha çok ilgi gösteriyor ve bu duruma bir an önce el atmak isteyen Kun bir türlü bir şey yapamaz. Artık bu duruma alışmaya başlamış olan Kun ailesine karşı soğumaya da başlamıştır. Kun büyümüş ve Mirai de artık 4-5 yaşına gelmiştir. Mirai büyük kardeşine oldukça saygılı olsa da Kun ona karşı küçüklükten beri kin beslemektedir.

Mirai 2019

Kun artık bu durumdan daha da rahatsız olmaya başladığı an arka bahçe de ki ağacın dibinde bulunan deliği keşfetmiştir. Babasından o ağacın içine güzel bir yer yapmasını ister. Ağaç çok büyük olduğu için orası bir oda büyüklüğü kadar vardır. Kun babasının orasını güzel bir oda haline getirdikten sonra orada yatıp kalkmaya başlar. Hayatı tamamen değişen Kun artık her şeye daha güzel bakmaya başlar. Yeni hayallere adım atan Kun bakalım daha nelerle karşılaşacak. Mirai türkçe dublaj izle, iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2018 - Japonya

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Mamoru Hosoda

Oyuncular: Kôji Yakusho, Kumiko Asô, Yoshiko Miyazaki, Haru Kuroki, Moka Kamishiraishi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?