betebet

Mutlu Lazzaro izle (2019) Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Tez: 13. Gece izle Yerli Korku Tek Parça başlıklı makalemizde Tez 13. Gece full izle ve Tez: 13. Gece izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Mutlu Lazzaro izle (2019) Türkçe Dublaj

Mutlu Lazzaro izle (2019) Türkçe Dublaj Film Özeti

Lazzaro hayatı boyunca iyi bir adam olmuştur. O kadar iyi bir adamdır ki Lazzaro’yu herkes aptalın teki zannetmektedirler. Mutlu Lazzaro izle, Lazzaro Çiçilik ile uğraşmaktadır. Tancredi ile arkadaş olan Lazzaro, bu kişiyi kendi gibi iyi zannetmektedir. Ancak Tancredi ,Lazzaro ile birlikte çok kötü planlar yapmaktadırlar. Yalancı dostluk yaşan ve ikilinin hikayesi beyaz perdelere taşınmış. Tancredi’nin her isteğini yapan bu adam, bunu dostluklarına bağışlamaktadır. Tancredi son olarak Lazzaro’dan adam kaçırmasını ister.

Mutlu Lazzaro türkçe dublaj izle

O da bunu bir oyun oynuyoruz düşüncesi ile kabul eder. Bunu da yapan Mutlu Lazzaro, Tancredi’nin köyü ateşe vermesiyle birlikte tüm köy yanıp kül olur. Ondan sonra Lazzaro iyi kalpliliğini bir kenara bırakır ve Tancredi’yi bulmaya karar verir. Tancredi’nin peşinden şehre giden bu karakterimiz köyden dışarı daha önce hiç çıkmamıştır. Bu yüzden şehir ona fazla kötü ve kirli gelecektir. Ama Lazzaro ona bu kötülüğü yapan adamı bulmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Mutlu Lazzaro filmi 2019 dram filmleri arasında farklı bir konu ile yer alıyor, izlemenizi tavsiye ederiz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yakında Gelecek

Yapım: 2018 - İsviçre , İtalya , Fransa , Almanya

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Alice Rohrwacher

Oyuncular: Adriano Tardiolo, Alba Rohrwacher, Agnese Graziani

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?