betebet

O İş Bende izle 2019 Yerli Komedi Filmi

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Hellboy 3 izle (2019) Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
O İş Bende izle 2019 Yerli Komedi Filmi

O İş Bende izle 2019 Yerli Komedi Filmi Film Özeti

O İş Bende izle, O İş Bende full izle, Mert babasının çok zengin olmasını göz önünde bulundurup sürekli olarak baba parası yemektedir. Para çok olsa da Mert’in mutluluğu yoktur. Bu yüzden de parasını pek iyi şeylerle harcamaz. Madde bağımlısı olduğu gibi bir yandan da alkolik bir gençtir. Babasına çok zorluk çektiriyor olsa da örnek alınacak hiç bir tarafı kalmamıştır.

O İş Bende izle

Her şeyin para olmadığını kendisi de anlamış olsa da hayatını bu düzene alıştırdığı için farklılıklar da normal olarak ortaya gelmektedir. Babasının varını yoğunu tek çocuk olduğu için kendi başına yemeye alışmış olan Mert artık hayatına çeki düzen verme kararı alır ve kötü alışkanlıklardan da vazgeçmiştir. Bu yüzden babasına ona artık daha güzel bakım yapmakta olsa da ne olursa olur ve Mert’in babasının şirketi iflas eder.

O İş Bende full izle

Baba bu durum karşısında rahatsızlanır ve acilen hastaneye getirilmiş olsa da Mert kafayı yemek üzeredir. Mert her şey güzel giderken her şeyin kötü olmasına akıl erdiremez. Babası hastanede hayatını kaybeder ve tüm borçlar Mert’e kalmıştır. Babasından kalan borçları duyduğu zaman hayatı daha da çok kararacak olsa da bakalım tüm bunların üstesinden gelmeyi nasıl başaracak. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Komedi Film izle, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Haydar Işık

Oyuncular: Nilay Toprak, Ümit Acar, Doğuş, Selahattin Taşdöğen, Metin Keçeci

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?