betebet

Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Mucizeler Parkı izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle

Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle Film Özeti

İnsanlığa karşı açılmış olan büyük bir savaş vardır ve bu savaş milyonlarca insanın hayatını elinden almıştır. Bu olayların üzerinden çok ama çok uzun yıllar geçmiş olsa da halen bu yıkımın etkisi akıllardadır. Ölümcül Makineler izle, O gün bu gündür hiç bir şey eskisi gibi olamamıştır ve insanoğlu artık her şeyin eskisi gibi olmasını da istememektedir. Çünkü efsane haline gelmiş olan bu yıkım artık her birinin aklındadır ve eskisi gibi savaş olacağından korkmaktadırlar.

Ölümcül Makineler izle

Artık insanlar bu duruma alıştığı için yıkım altında yeni bir düzel oluşturmuş ve her şeye her an hazır bir şekilde yaşamaktadırlar. Bu ölümcül makineler tüm dünyayı yok etmek için dünyaya gönderilmiş ve onlar yavaş yavaş yok etmektedirler. Şu an farklı yerler de farklı şehirleri alt üst ediyor olsalar da tekrar buraya gelmeyecekleri anlamına gelmemektedir. Bunun hakkında bilgi sahibi olan insanoğlu artık yeni yeni şeyler keşfedip onları geldiğine bin pişman etmek isterler.

Ölümcül Makineler

Tom Natsworthy adında ki adam şehrin alt kısımlarında yaşamakta olduğu için kimse tarafından pek bilinmez. Ama onun karşısına birden çıkan Hester Shaw ile çok uzun zamandan beri aralarında sular ısınmamıştır. Bu ikili artık birbirlerine karşı gelmeye başlamış olsalar da savaş çıktığı an bakalım bir olmayı başarabilecekler mi? Ölümcül Makineler türkçe dublaj izle olarak herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2018 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri, En iyi Film Listesi, Macera Filmleri izle, Türkçe Altyazılı izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2018 - ABD

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Christian Rivers

Oyuncular: Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?