betebet

Özgür Dünya izle 2019 Full HD Yerli Film

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Ölümcül Makineler Türkçe Dublaj izle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Özgür Dünya izle 2019 Full HD Yerli Film

Özgür Dünya izle 2019 Full HD Yerli Film Film Özeti

Özgür Dünya izle, Özgür Dünya 2019 izle, Aslı hayatının baharında güzel bir genç kızdır. Güzelliği ciddi anlamda çok kişinin canını yakmış olsa da kendisini pek de güzel bulamamaktadır. Aslı araştırmayı seven bir genç kız olduğu için arkadaşları kafasına bir şey takıldığı zaman direkt olarak ona sormaktadır. Aslı Dünya’nın gelişimi hakkında olan biten her şeyi araştırmakta olsa da gün geçtikçe bir şey dikkatini çekmektedir. Dünya gelişmekte ve boyutları büyümektedir.

Özgür Dünya

Bunu bilen tek Aslı olsa da buna şahit olmaktadır. Bu durumlar kendi içinde olsa da ülkenin iç yönlerini etkileyecek bir oyun da bomba gibi gündeme düşer. Oyunun içeriği tamamen size ait ve oyunu yönetmek en ince ayrıntısına kadar sizden sorulmaktadır. Herkes kendi oyununa çevirir ve bir anda ortalıkta bu oyunu oynayan insanlardan başka kişiler gezmez. Oyunu herkes çok sevmiş olsa da kimse bilmiyor ki oyunun amacı düşünüldüğünden çok farklıdır. Bunu aslı oynadıkça fark etmiş olsa da kimseye bunu inandıramamıştır.

Özgür Dünya full izle

Özgür Dünya fimi, Aslı özgür dünyanın düzenini bozacak olan bu oyundan kardeşlerini ve yakınları uzak tutmaya çalışıyor olsa da iş onlarla bitecek değildir. Her yerde açıklama yapmış olsa da hiç bir kişi Aslı’yı dinlememektedir. Özgür Dünya tamamen Aslı’nın elinde olsa da bakalım Aslı bunların da üstesinden gelecek mi? Pek öyle görünmüyor olsa da sizleri film ile baş başa bırakıyoruz. iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri izle, Macera Filmleri izle, Romantik Film izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Şevki Es, Faruk Aksoy

Oyuncular: Murat Serezli, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?