betebet

Şeytan-i İns izle Full HD Yerli Korku Filmi

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Mucizeler Parkı izle Türkçe Dublaj Animasyon Filmi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Şeytan-i İns izle Full HD Yerli Korku Filmi

Şeytan-i İns izle Full HD Yerli Korku Filmi Film Özeti

Şeytan-i İns izle, Semih adında ki genç bu derin konularla çok ilgilenmekte ve her şeyi araştırmakta olan bir gençtir. Anne babası öldükten sonra bu işlere kendisini tamamen adamış ve bir şeyleri ispatlamak adına çaba sarf etmektedir. Anne babası öldükten sonra köye gelen Semih artık köyde yaşamaya başlar. Şeytanı İns adında ki bir varlığa dair söylentilerin olduğu bu köyde inceden inceden araştırmalar yapmaya başlar.

Şeytan-i İns

Semih anne ve babasının bir trafik kazasında öldüğünü bilmekte olsa da aslında gerçeği köye geldiğinde öğrenmiş ve tamamen hayatı kararma noktasına kadar gelmiştir. Yine de pes etmeyen Semih gerçeklerle yüzleşmiş ve biraz içine kapanık hale dönüşmüştür. Semih ailesinin işledikleri bir günah yüzünden cinler tarafından öldürüldüğünü öğrendiği zaman biraz korkmuş olsa da yine de araştırmalarına devam edeceği gerçeği ile de yüz yüzedir.

Şeytan-i İns 2019

Bu ailesinin durumunu kafasına takan Semih artık geceleri çok kötü rüyalar görmekte ve rüyalardan ağlayarak uyandığı zamanlar bile başına gelmiştir. Artık hayatını sorgulamaya başlamış olan Semih korkularını yenmek için çok hacı hocaya gitse de bir türlü buna çözüm bulamazlar. Semih artık kendisini toplar ve her ne olacaksa olur deyip farklı şeylere atılır. Semih bakalım nelerle karşılaşacak. Şeytan-i İns full hd izle, herkese canı gönülden iyi seyirler diliyoruz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Korku Filmleri izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Gökhan Arı

Oyuncular: Emre Özmen, Derya Çavuşoğlu, Oğuz Şenol

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şeytan-i İns izle Full HD Yerli Korku Filmi” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. ahmet - 6 ay önce demiş ki:

    Seçtiğim şeytan-ı ins cin filmi oldukça iyi