betebet

Şipşak Aile izle 2019 Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Şipşak Aile izle 2019 Türkçe Dublaj

Şipşak Aile izle 2019 Türkçe Dublaj Film Özeti

Şipşak Aile, Şipşak Aile türkçe dublaj izle, Pete ve Ellie lise yıllarının ilk zamanlarında tanışıp sevgili olmuştur. Sevgili olmalarının üzerinden çok uzun zaman geçmiş olsa da bir türlü evlilik yolunda adım atamamışlardır. 7 yıllık sevgililik hayatlarında daha aileler bir kere tanışmamış olsa da artık bu ikili bir yuva kurmaya yani evlenmeye karar verir.

Şipşak Aile

Çift eve gittiklerinde bu durumdan ailelerine bahseder ve aileler olumlu karşılamış olsa da gereken usül neyse yapmak istediklerini dile getirirler. Kısa süre de evlenen çift bir de çocuk yapmaya karar verirler. Mutluluklarına mutluluk katacak olan çift şu an da hiç bir şeyin farkında olmasa da mutlu olacaklarına her zaman inanmaktadırlar. Ama çocuk yapamayan bu çift üzüntülerini gidermek adına koruyucu aile olmak isterler. O yüzden de bir çocuk sahiplenmek adına yetimhaneye giderler ve oradan tatlı bir çocuk almayı hedeflerler.

Şipşak Aile türkçe dublaj izle

Ama karşılarına çıkan 3 tatlı çocuk onlara masum masum bakınca çiftin içi onları orada bırakmaya el vermez. Kardeşlerin yaşları 15, 12 ve 9 olsa da en büyükleri Lizzy adında ki kızdır. Lizzy oldukça hırçın bir kız olsa da tatlılığından bir an olsun ödün vermez. Bu üç kardeş ailenin başına çok iş açacak olsa da bu çift bunun farkında değildir. Bakalım aile bunların üstesinden ne şekilde gelecek. Hep birlikte izliyoruz.

Tür: 2009 Filmleri, Dram Filmleri izle, Komedi Film izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2019 - ABD

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Sean Anders

Oyuncular: Mark Wahlberg, Rose Byrne, Isabela Moner

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?