betebet

Suç Unsuru izle (2019) Yerli Film HD

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan Captain Marvel izle 2019 Türkçe Dublaj HD başlıklı makalemizde Captain Marvel 1080p izle, Captain Marvel 2019 izle ve Captain Marvel altyazılı izle hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Suç Unsuru izle (2019) Yerli Film HD

Suç Unsuru izle (2019) Yerli Film HD Film Özeti

Suç Unsuru izle, Suç Unsuru full izle, Suç Unsuru 2019 filmi izle. Celal ve Buğra adındaki iki arkadaş aynı evde yaşamlarını sürdürmektedirler. Bir tanesi çok geveze olan kendi çapında yönetmenlik ve oyunculuk yapmakta iken diğer arkadaş ise ağırbaşlı bir kişiliktir. Bir gün polis tarafından aniden evleri basılır ve sorguya çekilirler. Geveze olan sürekli konuşarak polisle geçen muhabbette hem gerilmelere hem de komik durumlara yol açar, diğer arkadaş Buğra ise çok soğukkanlı olduğu için şüpheli duruma düşer. Evdeki kedi ise polisin arama yapmasına sürekli engel olmaktadır. Polislerin evi basma sebebi ise evde suç unsuru olduğuna dair ihbar yapılmasıdır. Komiser ilk defa bu kadar garip bir baskın yapmıştır. Komşuları ve apartman yöneticisi olan Arslan bey ise bu olanlar bir hayli şaşırmıştır.

Suç Unsuru izle

Sorgu devam ettikçe işin boyutu değişecektir. Oyuncu kadrosunda Bülent Çolak, Koray Erkök ve Altuğ Elveriş’in oynadığı filmin yönetmenliğini Süleyman Arda Eminçe yapmaktadır. 2019 yerli komedi, biyografi ve suç filmi olan Suç Unsuru izle’ye yorum atmayı unutmayınız.

Tür: 2019 Filmleri izle, Biyografi Filmleri, Komedi Film izle, Suç Filmleri izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Süleyman Arda Eminçe

Oyuncular: Bülent Çolak, Koray Erkök, Altuğ Elveriş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?