betebet

Tez: 13. Gece izle Yerli Korku Tek Parça

1

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←


Bir önceki yazımız olan New York in New York izle Tek Parça Full HD başlıklı makalemizde New York in New York full izle, New York in New York izle ve New York in New York izle Tek Parça Full HD hakkında bilgiler verilmektedir.


betvole
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Tez: 13. Gece izle Yerli Korku Tek Parça

Tez: 13. Gece izle Yerli Korku Tek Parça Film Özeti

Gaye, klinik psikoloji okumaktadır. Klinik psikoloji dalında yüksek lisans yapmayı başarır ve ilk işi erkek arkadaşının bir önerisi olur. Gaye’nin erkek arkadaşı Emre’nin önerdiği şey şudur, tezinin yazması için psikolojik olarak sorunlar yaşayan Narin ismindeki kızın yanına taşınması ve incelemesi. Gaye’nin kardeşi olan Barış Gaye’ye bir kamera hediye eder.

Tez 13. Gece izle
Gaye tezini yazmak için Narin’in yanına taşınmıştır ve kardeşinin verdiği kamera ile her gün kayıt yapmaya başlar. 13 gün boyunca kayıt yapabilen Gaye’den ses soluk kesilmiştir. Gaye’nin kardeşi Barış iletişim kuramayınca merak ederek Narin’in evine gider fakat kimseyi bulamaz bu nedenle hemen kamera kayıtlarına göz atmaya başlar. Fakat kayıtların sadece 13 gece sürdüğünü fark eder. Korku dolu anları izlemeye ve çözmeye çalışan Barış bir yandan gerilmeye başlamıştır.

Tez: 13. Gece
Çünkü kamerada korkunç olaylar vardır… Yönetmen koltuğunda Taylan Işıklar’ın oturduğu 13. Gece filmine yorum atabilirsiniz. Ayrıca Yerli Film izle kategorimizi kullanarak diğer yerli filmleri de izleyebilirsiniz.

Tür: Korku Filmleri izle, Yakında Gelecek, Yerli Film izle

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Taylan Işıklar

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Tez: 13. Gece izle Yerli Korku Tek Parça” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. gözde - 6 ay önce demiş ki:

    ne zaman açılacak acaba?