betebet

The Big Trip izle 2019 Türkçe Dublaj

0

ÖNEMLİ: 1 yorum atıp 5dk bekleyiniz. Eğer geç açılırsa yorum olarak bildiriniz.←

Bir önceki yazımız olan Kursk izle 2019 Türkçe Dublaj başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


betvole
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
The Big Trip izle 2019 Türkçe Dublaj

The Big Trip izle 2019 Türkçe Dublaj Film Özeti

Postacı leylek yıllarını adadığı bu işte şu ana kadar bir sıkıntı yaşamamış ve onu tanıyan herkes tarafından sevilmektedir. Kendisinden de gurur duymakta olan leylek son yaptığı işte ilk yanlışını yapmıştır. Yaptığı yanlış ise onu çok zor duruma sormuştur. Çünkü yavru bir pandayı yanlış bir yere bırakmış ve bunun farkında değildir.

The Big Trip izle

Ayının evine panda bırakıldığı zaman ayı ailesi ile zor anlar yaşadığı gibi pandayı bekleyen ailesi de ona kavuşamamıştır. İki taraflı hüzün olsa da leylek bir süre ortalar da görünmeme kararı alır ve bu bölgeden hemen uzaklaşır. Ayı, pandanın ailesini arıyor, panda ailesi ise yavrularını aramaktadır. O postacı leyleği bulmaktan başka hiç bir çare yoktur.

The Big Trip full izle

Fazla uzaklaşmadan o postacı leyleği yakalayan ayı, pandayı nereye götüreceği hakkında adres alır. Postacı leyleğin görevi olduğu aklına geldiği zaman da leylek ile gönderilen pandanın başına bakalım daha ne gibi şeyler gelmeye devam edecek. Leylek bu işten sonra emekliliğe ayrılıcak gibi görünüyor. Hep birlikte izliyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2019 Filmleri izle, Aile Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle, Yabancı Filmler, Yakında Gelecek

Yapım: 2019 - Rusya

Yönetmen: -

Oyuncular: -

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?